ZEDGE (iPhone / iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone / iPad İçin ZEDGE Ringtones & Wallpapers

ZEDGE™ Ringtones & Wallpapers iPhone, iPad ve iPod touch mobil cihazlarda kullanabileceğiniz duvar kağıtları, zil sesleri, oyunların bulunduğu ücretsiz bir uygulamadır. Uygulama size aynı ortamda hem ücretsiz duvar kağıtları, zil sesleri ve oyunları bedava bir şekilde sunmaktadır. Cihazınızı kolayca özelleştirebilirsiniz.  Ayrıca kişiselleştirilmiş oyun önerileri de sunulmaktadır.

Uygulama da bulunan her duvar kağıdı, mükemmel deneyim için cihazınıza eşleştirilir. Her türlü uygulamayı kategori ve sıralama seçenekleri ile bulabilirsiniz. Zil sesleri ve kişisel bildirim, iletişim zil sesleri de uygulama içinde mevcuttur. Uygulama içinde otomatik olarak değişen duvar kağıtları için “Ayarlar” seçeneği var. Birden çok seçenek sayesinde uygulamaları diğer kişiler ile ZEDGE aracılığı ile içerik paylaşımı yapabilirsiniz. Hızla değişen duvar kağıtları için Widget (Araç) ekleme seçeneği var. Son olarak hızlı sevdiğiniz oyunların hızlı başlatılması için Widget (Araç) ekleme seçeneği de mevcut.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

ZEDGE (iPhone / iPad) İçin Yorum Yap