Zello Bas Konuş Uygulamasını Tüm Cihazlara Ücretsiz İndirin

Sponsorlu Bağlantılar

Teknolojinin gelişmesi ile insanlarla iletişim daha hızlı ve kolay olmaktadır. Akıllı telefonların daha da gelişmesi ile uygulama geliştiricileri daha kolay kullanımlı ve elverişli uygulamalar geliştirmeye başladı. Ayrıca uygulama geliştiricileri arasında bu anlamda büyük bir rekabet meydana geldi.

Gün geçmiyor ki mesajlaşma, arama veya görüntülü konuşmalar yapabilmek için her gün yeni bir uygulama çıkmasın. İletişim konusunda bu anlamda farklılık yaratanların başında Whatsapp Messenger geliyor. Kullanım açısından farklılık yaratan uygulamalardan bir diğeri de Zello uygulamasıdır.

zello-bas-konus-uygulamasini-tum-cihazlara-indirin

Zello – Ücretsiz ve Türkçe Bas Konuş Uygulaması

Zello son zamanların en popüler uygulamalarından birisi haline geldi. Özellikle telsiz kullanım meraklılarını kendine çeken ve bunun yanı sıra binlerce kullanıcı için cazip bir uygulama haline geldi. Arkadaşlarınızla mesajlaşmak veya konuşmak için uğraşa gerek kalmayacak. Zello bas konuş uygulaması ile tek bir dokunuş-tıklama ile arkadaşlarınız konuşmaya başlayın.

Zello uygulaması ilk önce Android, iOS, Windows Phone, BlackBerry mobil cihazlar için tasarlanmıştı. Artık Windows PC üzerinde de kullanılabilir. Farklı cihazlardan aynı Zello hesabı kullanabilirsiniz. Zello uygulamasını kullanmaya başlamadan önce bir kullanıcı adı, şifre ve e-posta bilgilerini girmeniz gerekir.

Zello uygulaması ile kendinize ait bir ağ kanalı oluşturabilir veya popüler ağ kanallarına giriş yapabilir ve kullanıcılar ile konuşma yapabilirsiniz. Profil fotoğrafı, konum, web sitesi, durum mesajı ve hakkınızda profil bilgilerini girebilirsiniz.

Zello uygulamasını açın Kişi ekle kısmından ağınıza arkadaşlarınızı ekleyebilirsiniz. Kullanıcı adı veya e-posta adresine göre arama yapabilirsiniz. Kişileri silme, grup oluşturma, mevcut kanalları ekleyebilir veya kendinize ait bir kanal oluşturabilir, mesaj bildirim ayarları, bas konuş kontrol ayarları, ses ayarı, bağlantı ve VOX ayarları yapmanız imkan sağlar.

Konuşma geçmişini görüntüleyebilir ve ayrıca geçmişteki konuşmaların hepsini tekrar dinleyebilirsiniz. Müsait, meşgul gibi durum ayarlaması yapabilirsiniz. Ayrıca size bir mesaj geldiğinize push bildirimleri ile bilgilendirir. Yeni insanlar tanımak ve yeni arkadaşlar edinmek, ya da arkadaşlarınızla kolayca konuşma yapabilmek için Zello uygulamasını kullanabilirsiniz.

Zello İndir

Zello uygulaması ücretsiz ve Türkçe olarak sunulmaktadır. Windows Phone için Türkçe dil desteği mevcut değildir. Ayrıca bazı cihazlarda ücretsiz kullanım için kişi sınırlaması olabilir. Zello uygulamasını hangi cihaza indirmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantılara tıklayın.

Zello İndir (Windows PC)
Windows PC İçin Zello Bas Konuş Programı
Zello İndir (Android)
Android İçin Zello Bas Konuş Uygulaması
Zello İndir (iPhone, iPad)
iPhone, iPad İçin Zello Bas Konuş Uygulaması
Zello İndir (Windows Phone)
Windows Phone İçin Zello Bas Konuş Uygulaması
Zello İndir (BlackBerry)
BlackBerry İçin Zello Bas Konuş Uygulaması

Zello Bas Konuş Uygulamasını Tüm Cihazlara Ücretsiz İndirin İçin Yorum Yap