Zello (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
3.19
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Zello Bas Konuş Uygulaması

Zello PTT Walkie Talkie, Android mobil cihazlar ile uyumlu ücretsiz bas-konuş uygulamasıdır. Arkadaşlarınızla özel konuşmak için mikrofona dokunun ve konuşmaya başlayın. Gerçek zamanlı akış sağlayan ve yüksek kaliteli ses özelliği sayesinde kaliteli konuşmalar yapın. İletişim kullanılabilirliği ve metin durumu.

Herhangi bir veri yöntemi veya Wi-Fi üzerinden telsiz gibi hemen konuşmak için tuşa basın. Bir tarayıcı ile kullanıcıları, kanalları ve ayarları yönetin. Gelişmiş şifreleme yöntemi tüm görüşmelerin güvenilir olmasını sağlar. 5 kullanıcı için ücretsiz, zaman sınırı olmadan konuşabilirsiniz. LMR telsiz sistemleri kullanır.

Zello PTT Walkie Talkie uygulaması 1000 kullanıcıya kadar genel ve özel kanallar oluşturarak konuşma yapabilirsiniz. Donanım PTT (bas-konuş) düğmesine eşleştirmek için seçenek içerir. Bluetooth kulaklık desteği (seçilen telefonlar). Ses geçmişi, konuşma geçmişine göz atabilirsiniz. Sizi arayanlardan haberdar olmanız için çağrı uyarısı verir. Görüntüleri destekler. Zello PTT Walkie Talkie uygulamasından Push bildirimleri alabilirsiniz. WiFi, 2G, 3G ya da 4.5G mobil veri üzerinden iletişim kurmanızı sağlar.

Zello tescilli düşük gecikmeli bas-konuş protokolünü kullanır. Zello Android istemcisi ücretsiz kamu hizmeti, Zello Work bulut hizmeti ve özel Zello Enterprise Server destekler.

Zello (Android) Hakkında Yazılar

Zello (Android) İçin Yorum Yap