Zello (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
3.14
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad İçin Zello Bas Konuş Uygulaması

Zello Walkie Talkie, iOS mobil cihazlar (iPhone, iPad, iPod touch) ile uyumlu ücretsiz bas-konuş uygulamasıdır. Arkadaşlarınızla özel konuşmak için mikrofona dokunun ve konuşmaya başlayın. Gerçek zamanlı akış sağlayan ve yüksek kaliteli ses özelliği sayesinde kaliteli konuşmalar yapın. Uygulama ayrıca Apple Watch cihazlarda da kullanılabilir.

Herhangi bir veri yöntemi veya Wi-Fi üzerinden telsiz gibi hemen konuşmak için tuşa basın. Bir tarayıcı ile kullanıcıları, kanalları ve ayarları yönetin. Gelişmiş şifreleme yöntemi tüm görüşmelerin güvenilir olmasını sağlar. 5 kullanıcı için ücretsiz, zaman sınırı olmadan konuşabilirsiniz. LMR telsiz sistemleri kullanır.

Zello Walkie Talkie uygulaması 1000 kullanıcıya kadar genel ve özel kanallar oluşturarak konuşma yapabilirsiniz. Donanım PTT (bas-konuş) düğmesine eşleştirmek için seçenek içerir. Bluetooth kulaklık desteği (seçilen telefonlar). Ses geçmişi, konuşma geçmişine göz atabilirsiniz. Sizi arayanlardan haberdar olmanız için çağrı uyarısı verir. Görüntüleri destekler. Zello PTT Walkie Talkie uygulamasından Push bildirimleri alabilirsiniz. WiFi, 2G, 3G ya da 4.5G mobil veri üzerinden iletişim kurmanızı sağlar.

Zello tescilli düşük gecikmeli bas-konuş protokolünü kullanır. Zello iOS istemcisi ücretsiz kamu hizmeti, Zello Work bulut hizmeti ve özel Zello Enterprise Server destekler.

Zello (iPhone, iPad) Hakkında Yazılar

Zello (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap