Zemana AntiLogger Free

Sponsorlu Bağlantılar
1.8.2.320
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz ve Türkçe Kişisel Verileri Koruma Programı

Zemana AntiLogger Free, bilgisayar korsanlarına karşı mali ve özel verilerinizi korumayı sağlayan Windows sistemler için ücretsiz ve Türkçe kimlik hırsızlığı koruma programdır. Zemana AntiLogger Free hafif ama bilgisayarınızda tüm faaliyetleri izleyen güçlü bir uygulamadır. Kimlik avı dolandırıcılıklarından kendinizi korumak için iyi bir yardımcı olacaktır.

Sezgisel tabanlı işlevselliği ile finansal ve özel verilerinizin çalınmasını önlemek için Zemana AntiLogger Free iyi bir yardımcı olabilir. Zemana AntiLogger Free iki temel modüller ile birlikte gelir: Keycrypt Şifreleme ve SSL Koruma Modülü. Yazdığınız her şeyi koruyarak online taramalarda hacker saldırılarına karşı kişisel bilgilerinizi güvence altına alır.

Zemana AntiLogger Free ücretsiz sürümün sunduğu özellikler;

Her zaman güncel bir koruma için yazılımı güncellemesi sağlar. Klavyede yazdığınız her şeyi korur. SSL Saldırı Önleme özelliği sayesinde online işlem süreçlerini korur. Bilgisayarınızda çalışan herhangi bir antivirüs programı ile uyumlu bir şekilde çalışır.

Zemana AntiLogger Free kişisel verilerinizi korumak için yardımcı olacak ücretsiz bir programdır. Daha iyi bir koruma sağlamasını istiyorsanız Premium sürümü satın alabilirsiniz.

Zemana AntiLogger Free Hakkında Yazılar

Zemana AntiLogger Free İçin Yorum Yap