Zemana AntiLogger Premium

Sponsorlu Bağlantılar
1.9.3.602
Sponsorlu Bağlantılar

Gelişmiş Kişisel Verileri Koruma Programı

Zemana AntiLogger Premium, bilgisayar korsanlarına karşı mali ve özel verilerinizi korumayı sağlayan Windows sistemler için Türkçe kimlik hırsızlığı koruma programdır. Zemana AntiLogger Premium hafif ama bilgisayarınızda tüm faaliyetleri izleyen güçlü bir uygulamadır.

Klavyede yazdığınız her şeyi, ekran görüntülenen her şeyi, web kamerası görüşmelerini,, kopyalama ve yapıştırma yapılan her şeyi korumak için harika bir programdır.

Sezgisel tabanlı işlevselliği ile finansal ve özel verilerinizin çalınmasını önlemek için Zemana AntiLogger Premium iyi bir yardımcı olabilir. Zemana AntiLogger Premium iki temel modüller ile birlikte gelir: Keycrypt Şifreleme ve SSL Koruma Modülü. Yazdığınız her şeyi koruyarak online taramalarda hacker saldırılarına karşı kişisel bilgilerinizi güvence altına alır.

Zemana AntiLogger Premium sürümün sunduğu özellikler;

Her zaman güncel bir koruma için yazılımı güncellemesi sağlar. Klavyede yazdığınız her şeyi korur. SSL Saldırı Önleme özelliği sayesinde online işlem süreçlerini korur. Bilgisayarınızda çalışan herhangi bir antivirüs programı ile uyumlu bir şekilde çalışır. Bilgisayarda yaptığınız her işlemi korumak için faydalı olacaktır.

Zemana AntiLogger Premium kişisel verilerinizi korumak için yardımcı olacak gelişmiş bir programdır.

Zemana AntiLogger Free
Ücretsiz ve Türkçe Kişisel Verileri Koruma Programı

Zemana AntiLogger Premium İçin Yorum Yap