Zemana AntiMalware Free (Portable)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz ve Türkçe Portable Zararlı Yazılım Temizleme Programı

Zemana AntiMalware Free (Portable) bilgisayarınızda yer almış tüm enfeksiyonlarından bilgisayarınızı temizlemek için tasarlanmış ücretsiz ve Türkçe kötü amaçlı yazılım tarama ve temizleme programıdır. Eşsiz bulut yeteneği tarama teknolojisi ile tarayıcılara bulaşmış olan, adware, zararlı araç çubukları, malware enfeksiyonları, virüs, truva atı, solucan, rootkit, rootkit, istenmeyen uygulamaları kaldırmayı sağlar.

Tarama veya kaldırma sınırı yoktur. Zemana AntiMalware Free sınırsız tarama ve kötü amaçlı yazılım kaldırma sağlar. İstediğiniz zaman bilgisayarınızda yeni zararlı yazılımlara karşı taramak için Zemana AntiMalware Free kullanabilirsiniz. Zemana AntiMalware bilgisayarınızda kötü amaçlı yazılım tespit ederse, zararlı yazılımları temizler.

Zemana AntiMalware Free ücretsiz sürümün sunduğu özellikler;

Bulut tabanlı isteğe bağlı anti-malware tarayıcı ile bilgisayarın yavaşlamasını engelleyerek bilgisayarı tarayarak hızlı optimize sağlar.

Gelişmiş Malware Algılama ve Temizleme ile virüsler, trojanlar, solucanlar, spyware ve adware zararlı yazılımları kaldırır.

Rootkits ve bootkits zararlı yazılımlara karşı etkili bir şekilde onarım sağlar. Bu zararlı yazılımların bulaşmış olduğu dosyaları onarır.

Tarayıcı temizleyici özelliği ile can sıkıcı tarayıcı eklentiler, istenmeyen uygulamalar ve araç çubuklarından kurtulun.

AntiVirus Uyumluluğu ile bilgisayarınızda çalışan antivirüs programları ile uyumlu bir şekilde çalışır.

Zemana AntiMalware Free (Portable)” İçin Bir Cevap

Zemana AntiMalware Free (Portable) İçin Yorum Yap