Zemana AntiMalware Premium

Sponsorlu Bağlantılar
2.21.2.278
Sponsorlu Bağlantılar

Gelişmiş Zararlı Yazılımlardan Korunma Programı

2/5, Toplam: 1 kişi

Zemana AntiMalware Premium bilgisayarınızda yer almış tüm enfeksiyonlarından bilgisayarınızı temizlemek için tasarlanmış Türkçe dil desteği olan kötü amaçlı yazılım tarama ve temizleme programıdır. Eşsiz bulut yeteneği tarama teknolojisi ile tarayıcılara bulaşmış olan, adware, zararlı araç çubukları, malware enfeksiyonları, virüs, truva atı, solucan, rootkit, rootkit, istenmeyen uygulamaları kaldırmayı sağlar.

Tarama veya kaldırma sınırı yoktur. Zemana AntiMalware Premium sınırsız tarama ve kötü amaçlı yazılım kaldırma sağlar. İstediğiniz zaman bilgisayarınızda yeni zararlı yazılımlara karşı taramak için Zemana AntiMalware Premium kullanabilirsiniz. Zemana AntiMalware bilgisayarınızda kötü amaçlı yazılım tespit ederse, zararlı yazılımları temizler.

Zemana AntiMalware Premium sürümün sunduğu özellikler;

Bulut tabanlı isteğe bağlı anti-malware tarayıcı ile bilgisayarın yavaşlamasını engelleyerek bilgisayarı tarayarak hızlı optimize sağlar.

Gelişmiş Malware Algılama ve Temizleme ile virüsler, trojanlar, solucanlar, spyware ve adware zararlı yazılımları kaldırır.

Rootkits ve bootkits zararlı yazılımlara karşı etkili bir şekilde onarım sağlar. Bu zararlı yazılımların bulaşmış olduğu dosyaları onarır.

Tarayıcı temizleyici özelliği ile can sıkıcı tarayıcı eklentiler, istenmeyen uygulamalar ve araç çubuklarından kurtulun.

AntiVirus Uyumluluğu ile bilgisayarınızda çalışan antivirüs programları ile uyumlu bir şekilde çalışır.

Gerçek zamanlı koruma ile enfeksiyonlar bilgisayarınıza bulaşmadan önce koruma sağlar.

Pandora Gerçek Zamanlı Analiz Teknolojisi ile dosyaların gerçek zamanlı analizini yaparak malware koruması sağlar.

Öncelikli Güncelleştirmeler yaparak önemli ve yüksek öncelikli güncelleştirmeleri sağlar. Ayrıca teknik destek sunar.

Zemana AntiMalware Free
Ücretsiz ve Türkçe Zararlı Yazılımlardan Korunma Programı

Zemana AntiMalware Premium İçin Yorum Yap