Zemana Mobile Security (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
1.0.6
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Zemana Mobile Security Uygulaması

5/5, Toplam: 2 kişi

Zemana Mobile Security, Android mobil cihazların korunmasını sağlayan ücretsiz ve Türkçe bir mobil güvenlik uygulamasıdır. Güçlü mobil koruma, kullanım kolaylığı ve çok az pil tüketimi sağlar. Zemana Mobile Security, tabletler ve akıllı telefonlar gibi Android cihazları korumak için tasarlanmış hafif ve kolay kullanımlı bir antivirüs uygulamasıdır. Zemana Mobile Security uygulaması ile Android mobil cihazları kötü amaçlı yazılım tehditlerine karşı koruyun.

Zararlı yazılımlar telefon konuşmaları ve sesli mesajları dinleyebilir, SMS’leri okuyabilir. GPS ile kullanıcı konumunu ortaya çıkarabilir. Mobil cihazınızda mikrofonla yapılan konuşma kayıtlarını okuyabilir. Mobil cihazda depolanan fotoğraflara erişim sağlayabilir. Sistem yazılımının herhangi bir bölümüne zarar verebilir veya silebilir. Sistem performansını geçersiz kılmak, pil kullanımına veya diğer donanım bileşenlerine zarar verebilir.

Zemana Mobile Security zararlı yazılımların yaptığı bu zararları engellemek için yardımcı olacaktır. Kimlik avı hırsızlığı, kişisel verilerin çalınması, özel bilgilerin okunması, virüslerin bulaşması ve daha bir çok zararlı yazılımların mobil cihazınıza bulaşmasını engeller ve eğer zararlı yazılım varsa hepsini temizler.

Zemana Mobile Security (Android) İçin Yorum Yap