ZenFon 4, 5 ve 6 Akıllı Telefon Serisi ve Donanım Özellikleri

Sponsorlu Bağlantılar

ZenFone akıllı telefon serisi ZenFone 4, 5 ve 6 duyuruldu.

Barcelona’da yeni teknolojilerini görücüye çıkaran devlerden bir tanesi de ASUS‘du. Tanıtılan yeni modeller 4, 5 ve 6 inç ekran büyüklüklerine ve farklı renk seçeneklerine sahip. Yeni ZenFone modelleri Corning Gorilla Glass 3 ekran özelliği ile daha sağlam ve çizilmeler karşı daha dayanıklı.

ZenFone 4: 64 GB’a kadar SD kartları destekliyor. Geniş depolama imkanı sunarak daha fazla fotoğraf, video ve daha fazlasını indirmenize imkan tanıyor.

ZenFone 5: Değişik bir tasarıma sahiptir. 5.5 mm inceliğinde ve 5.0 inç IPS HD ekranla geliyor.

ZenFone 6: 6 inç HD IPS ekranı ile karşımıza çıkıyor. SonicMaster ses teknolojisi ile eğlence deneyiminizi üst düzeye çıkarıyor. 13 MP kamerası ile yüksek çözünürlüğe sahip bir çok fotoğraf çekmenin keyfini yaşayın.

ZenFon 4, 5 ve 6 Akıllı Telefon Serısı ve Donanım Ozellıklerı

Tanıtılan ZenFon modelleri rahat ve yüksek çözünürlüğe sahip fotoğraf ve videolar çekmeniz için PixelMaster kamera teknolojisi ile birlikte elinize ulaşacak. Bundan başka ZenFone 5 ile ZenFone 6, ışığın zayıf olduğu ortamlarda kamera performansını önemli ölçüde artıran, düşük ışık modu denen bir PixelMaster özelliğine sahip. Kamera, bitişik pikselleri birleştirerek ışık duyarlılığını yüzde 400’e ve kontrastı yüzde 200’e kadar artırıyor, bu da flaş kullanma ihtiyacı duymadan düşük ışıkta net ve parlak çekimler yapmaya olanak tanıyor.

ZenFon 4, 5 ve 6 Akıllı Telefon Serisi ve Donanım Özellikleri İçin Yorum Yap