ZHPCleaner

Sponsorlu Bağlantılar
2017.4.22.68
Sponsorlu Bağlantılar

Tarayıcıdan Reklam Programlarını Kaldırma Programı

ZHPCleaner öncelikle zararlı araç çubukları ve reklam programları dahil olmak üzere, tarayıcı korsanlıkları bulmak ve kaldırmak için tasarlanmış ücretsiz kötü amaçlı yazılım kaldırma aracıdır. Web tarayıcıları zararlı yazılımlardan kurtarmak ve temizlemek için yardımcı olacaktır.

ZHPCLeaner kullanımı kolaydır. Bir tarama ile başlayın ve daha sonra potansiyel olarak istenmeyen öğelerin listesini gözden geçirin ve kaldırmak istediklerinizi kaldırın. Listedeki programlar üzerine sağ tıkladığınızda programın bazı ayrıntılarını gösterir. Ancak bilgiler Fransızca gösterilmektedir.

Küçük, basit ancak sezgisel bir arayüze sahiptir

Program küçük bir arayüze sahiptir. Zorluk yaşamadan kolayca işlemleri yapmanızı sağlar. Arayüzünde Tarama, Onarma ve Rapor olmak üzere üç araç mevcuttur.

Bilgisayarınızda herhangi bir zararlı yazılım var mı yok mu öğrenmek için bir tarama başlatmanız gerekir. Taramadan sonra eğer zararlı yazılım tespit edilirse Onarım işlevi ile çözüme kavuşturabilirsiniz. Kullanım açısından diğer programlara göre farklılık gösterse de çok kolay bir kullanım sunar.

Reklam veya zararlı yazılımları kayıt defterinden de kaldırır

İstenmeden yüklenen araç çubukları ve sürekli rahatsız eden reklamları tarayıcıdan kaldırmanın yanı sıra bilgisayarınıza yüklenen istenmeyen tüm bileşenleri bulmak ve kaldırmak için yardımcı olacaktır. Bu demek oluyor ki, reklam yazılımları, araç çubukları, diğer istenmeyen ve zararlı yazılımların yanı sıra kayıt defterleri ve onlarla ilişkili diğer tüm dosyaları kaldırır. Böylece kaldırma işleminden sonra herhangi bir parça dosya kalmayacaktır. Diğer programlarda kaldırılan dosyalara ait parçaları görmek mümkündür. Ancak bu program bu istenmeyen yazılımları bilgisayardan ve tarayıcıdan tamamen kaldıracağını iddaa etmektedir.

Ayrıca program bilgisayara yaptığı değişiklikleri geri yüklemeye imkan sağladığını da bilmelisiniz. Yani yapılan herhangi bir kaldırma işleminden sonra tarayıcı ve bilgisayarda olumsuz bir şeyler olursa bu değişiklikleri kolayca geri alabilirsiniz.

ZHPCleaner tarayıcı korsanlıklarına karşı mücadele etmek için tasarlanmış bir yazılımdır. Temel amacı proxy ayarlarını geri getirmektir. Reklam içerikleri ve kişisel bilgilerinizi çalmaya çalışan zararlı yazılımları kaldırmayı hedefliyor.

Tarayıcıdan zararlı ve istenmeyen araç çubukları, reklam programlarını, uzantıları kaldırmak için kullanabileceğiniz en iyi program AdwCleaner yazılımıdır. Bu amaç için AdwCleaner kullanmanızı tavsiye ederiz.

AdwCleaner İndir
Bilgisayardan ve Tarayıcıdan Araç Çubukları Kaldırma Programı
admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

ZHPCleaner İçin Yorum Yap