Zil Sesleri

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

iPad için Ücretsiz Zil Sesleri Uygulaması

Zil Sesleri iPad akıllı cihazınızın arama, mesaj, çalar saat, hatırlatma vs durumlarınız içi ayarlayabileceğiniz zil seslerinden oluşan ücretsiz uygulamadır. Uygulama ile binlerce popüler şarkı, melodi vb zil seslerine ulaşacaksınız. Kendi zil seslerinizi oluşturmak isterseniz ise binlerce şarkı, melodi sizleri bekliyor.

Uygulamanın 500 binden fazla kullanıcısı var. 1500 civarı zil sesini onlarca kategoriye ayrılmış şekilde bulacaksınız. İnternet bağlantınız sayesinde yeni zil sesleri otomatik olarak yüklenir. Uygulama ile sınırsız olarak indirme yapabilirsiniz. Zil sesi olarak indirmeden önce dinleyin beğenir iseniz o zaman indirin. Kaliteli olan müzikler arasında arama da yapabilirsiniz. Mevcut sanatçıları kategorilenmiş bir şekilde bulacaksınız.

Kendi MP3’leriniz den zil sesi oluşturabilir ve zil sesi olarak atayabilirsiniz. Uygulamada (Yabancı Şarkılar, Dizi/Film müzikleri, Komik ve İlginç Sesler, Tezahuratlar) gibi kategorilenmiş zil sesleri mevcut.

Uygulamada en çok indirilenler ise; Bass ve iPhone, 3D Ses, Gangnam Style, New Message Tone, 10 saniye, iPhone Remix Tone, İlginç Ritim, Mesaj Mesajj Mesajjj, Uyanamayanlara ve daha nicesine kolaylıkla ulaşacaksınız.

Zil Sesleri İçin Yorum Yap