Zipware: Windows 10 İçin Ücretsiz Dosya Arşivleme Programı

Sponsorlu Bağlantılar

WinZip, 7-Zip ve WinRAR yazılımlarına ek olarak, Windows için pek çok ücretsiz ve ücretli arşivleme ve sıkıştırma programları vardır. Ücretsiz arşivleme programları arasında 7-Zip & Bandizip en popüler yazılımlar diyebiliriz. Ancak kullanım açısından kolaylık sağlayan ve gelişmiş özellikler ile dolu Zipware yazılımını ilk sıraya koymak gerekir.

Zipware – Ücretsiz Dosya Arşivleme ve Ayıklama

İlk başta, diğer ücretsiz bir sıkıştırma programları gibi görünebilir ama kullanımdan sonra Windows işletim sistemi için mevcut en iyi ücretsiz sıkıştırma programlarından biri olduğunu görebilirsiniz.

zipware-windows-10-icin-ucretsiz-dosya-arsivleme-programi

Zipware Özellikleri

Zipware zip dosyaları oluşturmak ve ayıklamak için tasarlanmış ücretsiz bir araçtır. Zipware geçerli sürümü ZIP, ISO, MSI, GZIP, WIM, RAR, 7Z, DMG, UDF, CBZ, TAR ve yeni RAR5 dahil olmak üzere tüm önemli arşiv formatlarından dosya ayıklama desteği sunar. Bu ZIP, 7-ZIP ve EXE arşiv oluşturma desteği içerir.

Zip, 7z veya exe popüler arşiv biçimleri dönüştürme, Zipware programının en önemli ve faydalı özelliği diyebiliriz.

Bunun yanı sıra, size kendinden açılan arşivler oluşturma seçenekleri ile birlikte, AES-256 şifreleme kullanarak şifre korumalı arşivler oluşturmanızı sağlar.

Diğer dosya arşivleme araçları gibi, Zipware da bağlam menüsüne yararlı bazı seçenekleri ekler, ancak süreç içinde dosya bağlam menüsünü kalabalık etmez. Gördüğünüz gibi, bu içerik menüsü darmadağın olmadığından emin olmak için basamaklı menü stili kullanır.

Dosya bağlam menüsünden Zipware girdisini kullanarak, VirusTotal adlı hizmetini kullanarak şüpheli dosyaları tarayabilirsiniz. Bildiğiniz gibi, VirusTotal ile 50 anti-virüs motorları üzerinden virüslere ve zararlı yazılımlara karşı dosyaları tarayabilirsiniz.

Zipware ayrıca depolamak ve kimlik bilgilerinizi yönetmek için bir şifre yöneticisi ile birlikte geliyor.

Son olarak, Zipware size MD5 ve SHA hesaplamaları kontrol etmek için ek yazılım yüklemeniz gerekmez. Yani doğru dosya bağlam menüsünden dosyalar için MD5, SHA1 ve SHA256 toplamlarını hesaplayabilirsiniz.

Genel olarak, Zipware etkileyici özellikleri ile iyi bir arşiv yazılımıdır. Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP 32 bit – 64 bit sistemler ile uyumludur.

Zipware İndir
Ücretsiz Zip Dosya Arşivleme ve Sıkıştırma Programı

Zipware: Windows 10 İçin Ücretsiz Dosya Arşivleme Programı İçin Yorum Yap