Ziraat Mobil (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Ziraat Mobil Uygulaması

4.33/5, Toplam: 3 kişi

T.C. Ziraat Bankası Android mobil cihazlardan internet bankacılık işlemlerini kolayca yapmanızı sağlayacak ücretsiz Ziraat Mobil uygulamasını sunuyor. Artık güvenli ve hızlı bir şekilde Android telefon veya tablet üzerinden bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bankacılık işlemlerinizi cebinizden, bilgisayarınızın rahatlığında yapabilmeniz için tasarladığımız yeni mobil bankacılık uygulamamızla hizmetinizdeyiz. Kullanıcı dostu ara yüzleri ve basit işlem adımlarıyla kolay ve hızlı işlem imkanı sunmanın yanında; piyasadaki güvenlik standartlarını bir üst seviyeye taşıyacak olan “Ziraat Onay Teknolojisi” ile hem internet hem de mobil bankacılık uygulamanız üzerinden işlemlerinizi daha güvenle yapabilirsiniz. Yeni nesil mobil bankacılık uygulamamızda sizi birçok yenilik bekliyor.

Geliştirilmiş İşlem Seti: Geliştirilmiş işlem seti ile birçok Bankacılık ihtiyacınızı, internet bankacılığı detayında karşılayabilme imkânı.

Ziraat’ten Bir İlk: Şifresiz İşlem Onayı: Ziraat Onay teknolojisi sayesinde güvenlik standartlarının çıtası yükseliyor. Hem internet bankacılığında hem de Ziraat Mobil’de kullanabileceğiniz Ziraat Onay teknolojisi sayesinde işlemlerinizi herhangi bir şifre girmeye gerek kalmadan güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

ziraat-mobil-android

Açılış Ekranı

  •  En Yakın Ziraat uygulaması sayesinde tüm şube ve ATM’lerimizin lokasyonlarına kolaylıkla ulaşabilir, ihtiyaç halinde yol tarifi alabilirsiniz.
  •  Finansal Veriler alanından Bankamız ve Piyasa verilerine anlık olarak ulaşabilirsiniz.
  •  Geliştirilmiş Hesaplama araçları ile ister almayı düşündüğünüz kredinin planını, isterseniz mevduatınızın ne kadar getireceğini hesaplayabilirsiniz.
  •  Kampanyalar kısmından Bankamızın sunduğu kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kişiselleştirilebilir Ana Sayfa

  •  Kişiselleştirilebilir araçlar kısmı ile varlıklarınız, ödemeleriniz veya kredi kartı durumunuz gibi bilgilerinize hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
  •  İhtiyacınıza göre düzenleyebileceğiniz kısa yollarım alanı sayesinde, istediğiniz işlemleri rahatça ulaşabileceğiniz şekilde konumlandırabilirsiniz.
  •  Akıllı arama motoru ile aradığınız işleme zaman kaybetmeden ulaşabilirsiniz.

Akordeon İşlem Ekranları

  •  Akordeon yapı sayesinde işlemlerinizi sayfalar arasında dolaşmadan, tek bir ekran üzerinden yapabilirsiniz.
  •  Sadece üç adımda tamamlanan, basitleştirilmiş işlem adımları sayesinde hızlı ve kolay işlem yapabilirsiniz.

Ziraat Mobil (Android) İçin Yorum Yap