ZoneAlarm PRO Antivirus + Firewall

Sponsorlu Bağlantılar
14.1.057.000
Sponsorlu Bağlantılar

Gelişmiş Antivirus ve Güvenlik Duvarı Programı

ZoneAlarm PRO Antivirus + Firewall 2016, en iyi koruma sağlayan gelişmiş Antivirus ve Firewall (Güvenlik Duvarı) programıdır.

Antivirus/Anti-Spyware motoru sayesinde  virüs, casus yazılım (spyware), Truva atları, solucanlar, botlar ve rootkitler’i algılar ve bilgisayardan kaldırır. Bilgisayarınız için hem Antivirus, hem güvenlik duvarı hem de internet güvenliği programı arıyorsanız ZoneAlarm Antivirus programını denemenizi tavsiye ederim.

Yeni eklene gelişmiş gerçek zamanlı Antivirus özelliği sayesinde, sürekli güncellenen veritabanı sayesinde yeni tehditlere, casus yazılımlara karşı yeni koruma geliştirir. Bu sayede bilgisayarınız hep koruma altında olacaktır.

Gelişmiş güvenlik duvarı özelliği sayesinde şüpheli davranışlar tespit edilir ve geleneksel antivirus korumasını atlatan tehlikelere karşı koruma sağlar. İki yönlü güvenlik duvarı sayesinde hem bilgisayarınızı hem de interneti tüm tehlikelere karşı korur.

Yeni eklenen Enhanced Browser Protection (Gelişmiş Tarayıcı Koruması) özelliği sayesinde tarayıcınız ile daha erişim yapmadan web tehditlerine karşı bilgisayarınızı korur.

Windows için diğer Firewall-Güvenlik Duvarı programlarına göz atabilirsiniz.

ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall İndir
Ücretsiz Antivirus ve Güvenlik Duvarı Programı

ZoneAlarm PRO Antivirus + Firewall İçin Yorum Yap