ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall

Sponsorlu Bağlantılar
14.3.119.000
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Antivirus ve Güvenlik Duvarı Programı

ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall 2016, bilgisayarınızı ve internetinizi korumak için yardımcı olan ücretsiz Antivirus ve Güvenlik Duvarı programıdır.

Bu ücretsiz program Antivirus / Anti-Spyware motoru sayesinde virüs, casus yazılım, Truva atı, solucan, bot ve rootkit gibi kötü amaçlı yazılımları algılar ve engeller. Bilgisayarınızdan tamamen virüsleri silmez. Ücretsiz sürümü sadece bilgisayarınıza giriş yapacak olan kötü amaçlı, casus yazılımları algılar ve engeller. Bu sayede bilgisayarınıza virüs bulaşmaz.

ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall programı iki yönlü Güvenlik Duvarı özelliği sağlar. Bilgisayarınızı korsanlara karşı görünmez hale getirir ve internet üzerinden yapacağınız tüm işlemler için casus yazılımları engeller. Gelişmiş güvenlik duvarı özelliği sayesinde şüpheli davranışlar tespit edilir ve geleneksel antivirus korumasını atlatan tehlikelere karşı koruma sağlar.

Web site kontrolü yaparak, tehlikeli web sitelere giriş yapmanızı engeller. Bu sayede bilgisayarınızı spyware’lere karşı korur. Facebook gizlilik taraması yaparak, Facebook hesabınıza bulaşmış veya bulaşacak olan tüm casus yazılımları engeller.

Sizde bilgisayarınız için ücretsiz ve kaliteli bir program arıyorsanız ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall yazılımını deneyebilirsiniz.

ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall Hakkında Yazılar

ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall İçin Yorum Yap