ZoneAlarm Free Firewall 13.1.211.000 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar ve İnternet Güvenliği Programı

ZoneAlarm-Free-Frewall-indirZoneAlarm Free Firewall 2015, bilgisayarınızın ve internetinizin güvenliğini sağlamak için geliştirilmiş ücretsiz Firewall/Güvenlik duvarı programıdır.

Korsanlara karşı bilgisayarınızı korumak, bilgisayarınızı görünmez yapmak ve internet üzerinden veri gönderilmesinde casus yazılımlara karşı koruma sağlayan harika bir programdır. Siz farkında olmadan bilgisayarınıza internet üzerinden bir çok casus yazılım girmiş olabilir. Hatta çoğu kötü yazılımları Antivirus programları algılayamıyor. Antivirus programına ek olarak ve bilgisayarınızı daha güvenli hale getirmeniz için ZoneAlarm Free Firewall programını kullanmanızı tavsiye ederim.

İki yönlü güvenlik duvarı özelliği sayesinde hem bilgisayar güvenliği hem de internet güvenliği sağlayabilirsiniz. Gelişmiş güvenlik duvarı sayesinde şüpheli davranışları tespit eder ve geleneksel anti-virüs korumasını atlatan yeni saldırıları engeller.

Gizliliği ve güvenliği sağlayan araç çubuğu sayesinde web site kontrolü sağlar, Facebook üzerinde gizli tarama, özel tarama yapmayı sağlar. Bu sayede kötü amaçlı yazılım barındıran sitelere karşı bilgisayarınızı korur.

ZoneAlarm Free Firewall 13.1.211.000 İndir İçin Yorum Yap