ZoneAlarm Extreme Security

Sponsorlu Bağlantılar
14.1.057.000
Sponsorlu Bağlantılar

Gelişmiş Antivirus ve İnternet Güvenliği Programı

ZoneAlarm Extreme Security 2016 (eski adıyla ZoneAlarm Internet Security Suite), gelişmiş gerçek zamanlı Antivirus ve gelişmiş web tarayıcı koruması ile hem bilgisayarınızın hem de internetinizin güvenliğini sağlayan kaliteli bir programdır.

Bilgisayarınızı casus yazılımlara karşı korumak için Antivirus özelliği ve web tehditlerine karşı internet güvenliği koruması sayesinde gönül rahatlığı ile bilgisayarınızı kullanabilirsiniz.

Antivirus/Anti-Spyware motoru sayesinde virüs, casus yazılım, truva atları, solucanlar, botlar ve rootkitler’i algılar ve bilgisayarınızda kaldırır.

ZoneAlarm Extreme Security programının yeni sürümüne eklenen gerçek zamanlı Antivirus motoru sayesinde bulut veritabanını sürekli günceller ve yeni tehditlere karşı koruma geliştirir. Günümüzde sürekli olarak güvenliği tehlikeye sokan yeni tehditler ortaya çıkıyor. Çoğu Antivirus programı, eski güvenlik duvarı özelliğini kullanır ve yeni tehditlere karşı korumasızdır. Ama ZoneAlarm Internet Security veritabınını sürekli güncelleyerek ortayan çıkan yeni tehlikelere karşı daha üst seviye koruma geliştirir.

Gelişmiş güvenlik duvarı özelliği sayesinde şüpheli davranışlar tespit edilir ve geleneksel antivirus korumasını atlatan tehlikelere karşı koruma sağlar.

Anti-Spam özelliği sayesinde rahatsız edici ve potansiyel olarak tehlikeli e-postaları filtreler. İki yönlü güvenlik duvarı sayesinde hem bilgisayarınızı hem de interneti tüm tehlikelere karşı korur.

Yeni eklenen Enhanced Browser Protection (Gelişmiş Tarayıcı Koruması) özelliği sayesinde tarayıcınız ile daha erişim yapmadan web tehditlerine karşı bilgisayarınızı korur.

ZoneAlarm Extreme Security, geliştirilmiş Anti-Keylogger özelliği sayesinde şifrelerinizi ve klavye girişlerinizi çalmak isteyen kimlik hırsızlarına karşı koruma sağlar.

Windows için diğer Firewall-Güvenlik Duvarı programlarına göz atabilirsiniz.

ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall İndir
Ücretsiz Antivirus ve Güvenlik Duvarı Programı

ZoneAlarm Extreme Security İçin Yorum Yap