ZoneAlarm PRO Firewall

Sponsorlu Bağlantılar
14.1.057.000
Sponsorlu Bağlantılar

Gelişmiş İleri Düzey Güvenlik Duvarı Programı

ZoneAlarm PRO Firewall 2016, tüm güvenlik özelliklerini içinde barındıran ileri düzel bir bilgisayar ve internet güvenliği programıdır.

ZoneAlarm PRO Güvenlik Duvarı, Anti-Spyware, kimlik hırsızlarına karşı Anti-Keylogger gibi tüm güvenlik araçlarını içinde barındıran güvenlik programıdır. 

Bilgisayarı casus yazılımlara karşı korumak, internet güvenliği sağlamak için gelişmiş bir güvenlik duvarı sağlar. E-posta hesabınıza gelen spamları engellemek için Anti-Spam özelliği sağlar. Rahatsız edici reklamları engellemek ve kablosuz ağ koruması sayesinde kişisel bilgilerinizi korur.

Yeni Identity Theft Protection Center (Kimlik Bilgilerini Hırsızlığa Karşı Koruma Merkezi) özelliği sayesinde hem bilgisayarınızda hem de internet ortamında kimlik bilgilerinizi korur.

ZoneAlarm Pro, bilgisayarınızı tamamen spam’lara karşı korur. Program yükleme sırasında veya herhangi bir nedenden dolayı bilgisayarınıza bulaşan spyware’lere karşı koruma sağlar ve bu rahatsız edici kötü yazılımları bilgisayarınızdan kaldırır.

Özellikle günümüzde kötü amaçlı yazılım barındıran sitelere giriş yaptığınız an bilgisayarınıza bulaşmış olabilir. Web tarayıcı koruması sayesinde tehlikeli içerik barındıran sitelere karşı koruma sağlar. Bilgisayarınıza bulaşan veya rahatsız edici spyware’ler dağıtan web sitelerine giriş yapmanızı önler. Bu sayede bilgisayarınız internet ortamında da korunmuş olacak.

ZoneAlarm PRO Firewall bilgisayarınızda tarama yaparak, bulaşmış olan tüm kötü amaçlı, casus yazılımları bulur ve siler. Bu sayede bilgisayarınız tamamen korunmuş olacaktır.

Windows için diğer Firewall-Güvenlik Duvarı programlarına göz atabilirsiniz.

ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall İndir
Ücretsiz Antivirus ve Güvenlik Duvarı Programı

ZoneAlarm PRO Firewall İçin Yorum Yap