Zoner Photo Studio Free

Sponsorlu Bağlantılar
18.0.1.10
Sponsorlu Bağlantılar

Resim Düzenleme ve Yönetim Programı

Zoner Photo Studio, fotoğrafları içe aktarma/görüntüleme, web veya CD görüntüleri yayınlamaya izin vermek, resimleri düzenlemek için imkan sağlayan ücretsiz görüntü yönetim çözümüdür.

Kırmızı göz giderme, kırpma, görüntü düzeltme, efekt filtreleri ve daha fazlası dahil olmak üzere en yaygın düzenleme araçları içerir. Buna ek olarak, güzel şablonlar dahil, yazdırma, e-posta ya da entegre görüntüleyici ile bir resim CD / DVD’si oluşturma, EXIF resim bilgilere dayanarak resimlerinizi arşivleme, HTML galerisine bunları yayımlamak için özellikler sunuyor.

Bilgisayarınızdaki fotoğrafları kolay bir şekilde içe aktarmak, yönetmek, görüntülemek ve düzenlemek için birçok özellik desteği sunan bu ücretsiz yardımcı programı kullanabilirsiniz.

Zoner Photo Studio kurulumunu özel ayarlanabilir. Uygulama kurulum sırasında fotoğrafları görüntülemek için varsayılan olarak atamak ister. Özel kurulum modu ile bu seçeneği kaldırarak varsayılan olarak kullanılmasını engelleyebilirsiniz.

Programı ücretsiz olarak indirin ve çalıştırın. İçe aktarma, Yönetme, Görüntüleme ve Yönetme seçeneklerine kolayca erişmek için arayüzünde dört ana sekme yer almaktadır.

Düzenleme sekmesine geçerek, kırmızı göz giderme, fırça, filigran ekleme, kırpma ve daha fazla düzenleme araçlarından faydalanabilirsiniz.

Zoner Photo Studio Free ayrıca görüntü dönüştürme, toplu işleme, yeniden boyutlandırma, dahili yazdırma ve FTP, slayt gösterileri ve daha fazlasını içerir. Ücretsiz sürümü RAW işleme ve gelişmiş yaratıcı bazı araçlardan yoksun.

Zoner Photo Studio Free İçin Yorum Yap