Zoom Player Türkçe Yama

Sponsorlu Bağlantılar
10.0
Sponsorlu Bağlantılar

Zoom Player Türkçe Yama Dosyası

Zoom Player medya oynatıcısını Türkçeleştirmek için kullanabileceğiniz ücretsiz Türkçe dil dosyasıdır. Zoom Player Türkçe yapmak istiyorsanız hemen indirin. Zoom Player Standard minimalist bir arayüz ile özelleştirilebilir ücretsiz medya oynatıcı. Zoom Player Free kullanıcı tanımlı bağlam menüleri, ayarlanabilir video renk ayarlarının yanı sıra gelişmiş fare kontrolleri, uzaktan kumanda yetenekleri ve daha fazlasını sunuyor.

Zoom Player, dahili altyazılar ve 10-Band EQ (equalizer/ekolayzır), yanı sıra gelişmiş video codec (DivX/XviD/MPEG4) desteği de dahil olmak üzere tüm DirectShow filtreleri için destek sunuyor. Smart Play teknolojisi sayesinde daha fazla medya formatlarını destekler ve daha yüksek performans ile sorunsuz bir şekilde medya dosyalarını oynatır.

Zoom Player ses, video, resim, DVD formatları destekler; DVD, BluRay, MKV, AVI, WebM, XVID, DIVX, FLV, WMV, MOV, MP4, SWF ve daha bir çok video formatlarını oynatmayı sağlar. MP3, FLAC, WMA, WAV ve diğer ses formatları oynatmayı sağlar. JPEG (JPG), PNG, GIF, BMP, ICO ve diğer bir çok resim formatları görüntülemeyi sağlar.

Zoom Player Türkçe Yama Hakkında Yazılar

Zoom Player Türkçe Yama İçin Yorum Yap