Zortam (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android için Zortam Mp3 Cover Art Fetcher uygulaması

4/5, Toplam: 2 kişi

Zortam Mp3 Media Studio programının Android mobil cihazlar için geliştirilen ücretsiz versiyonu olan Zortam Mp3 Cover Art Fetcher uygulamasını kullanabilirsiniz.

Bu ücretsiz uygulama Zortam PC versiyonunun özelliklerini sunamaz elbet. Ama Android üzerinde Mp3 dosyalarını yönetmek için faydalı özellikler sunuyor. Zortam Mp3 Cover Art Fetcher uygulaması otomatik olarak mp3 dosyalarında eksik olan albüm kapak resmi, mp3 şarkı sözleri ve diğer mp3 etiketleri (ID3v2.4) indirmek ve Mp3 dosyalarına bunları gömmek için Zortam veritabanı ve diğer çevrimiçi veritabanı kullanan bir Mp3 araçtır. Bu ücretsiz uygulama, albüm kapak resmi, şarkı sözleri, albüm adı, parça, tür ve yıl gibi bilgileri toplu olarak indirmeyi sağlar ve bu bilgileri mp3 dosyalarına ekler.

Android telefon veya Android tablet üzerinde müzik dinlerken kapak resmi ve şarkı sözlerini görmek istiyorsanız Zortam Mp3 Cover Art Fetcher uygulamasını kullanabilirsiniz. Uygulamanın bir diğer güzel özelliği de rahatsız edici reklamların olmamasıdır.

Zortam (Android) İçin Yorum Yap