Zortam Mp3 Media Studio

Sponsorlu Bağlantılar
21.80
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Mp3 Dosyaları Yönetme Programı

Zortam Mp3 Media Studio, Mp3 dosyaları üzerinde tam bir kontrol sağlayan ücretsiz medya programıdır. Bu ücretsiz program çok kapsamlı özellikler ve işlevler sunuyor. Bilgisayarınızda binlerce müzik dosyası varsa, o zaman bilgisayarınızda bu programın eksikliğini hissedeceksiniz. Zortam Mp3 Media Studio programı ile Mp3 dosyaları organize etme, müzik CD’lerinden Mp3 dosyaları alma (ses CD’lerini Mp3 formatına dönüştürme) müzik formatları arasında dönüşüm yapma, çalma listesini düzenleme, mp3 dosyaları yeniden adlandırma yapmanızı sağlıyor. Programın sunduğu özellikler ne kadar çok olsa bile, çok kolay bir kullanım sunuyor.

Zortam Mp3 Media Studio ile büyük mp3 koleksiyonunu yönetmek çok kolaydır. Mp3 dosyaları otomatik etiketleme özelliği vardır. Mp3 koleksiyonu oluşturmak isteyenler için çok faydalı bir özellik sunuyor. Tüm MP3 dosyaları için albüm kapak resimleri, şarkı sözleri ve eksik etiketleri indirmek için yardımcı oluyor. CD ripleme özelliği mevcut.

Mp3 dosyaları düzenleme, organize etme, yönetme, mp3 etiketleri yönetme, mp3 çalar ve daha bir çok özellikleri ile dolu mp3 koleksiyonu yönetmek için ücretsiz bir program arıyorsanız Zortam Mp3 Media Studio programı çok yardımcı olacaktır. Zortam Mp3 Media Studio programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 32 bit/64 bit ile uyumludur. Zortam Mp3 Media Studio Portable sürümünü de indirebilirsiniz.

Zortam Mp3 Media Studio İçin Yorum Yap